Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Rowenta

Najważniejszymi elementami wymiennymi przy wszystkich odkurzaczach są przede wszystkim worki do odkurzaczy. W naszej ofercie znajdą Państwo worki do odkurzacza Rowenta wszystkich modeli. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż innych niezbędnych części wymiennych, między innymi filtr do odkurzacza Roventa. Jeżeli mają Państwo jakikolwiek problem ze znalezieniem na naszej stronie odpowiedniej części prosimy o kontakt. Nasi przedstawiciele udzielą wszelkich informacji na temat oferowanych przez nas produktów jak i doradzą w razie problemu części zamienne.

Worki do odkurzacza w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów dlatego też będą Państwu służyły bez zarzutu. Dodatkowo posiadamy filtr hepa, który zapewnia dobrą pracę odkurzacza.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, a jesteśmy pewni, że oferowane przez nas akcesoria do odkurzaczy spełnią Państwa wymagania i jednocześnie poprawią komfort sprzątania. Jesteśmy firmą bardzo elastyczną, dlatego w razie problemów prosimy o kontakt, a nasi wieloletni fachowcy doradzą w wyborze najlepszej części.

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :

[email protected]

oraz pod numerami telefonu:

12 292-75-01 ; 12 292-75-02 

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej