Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

ALANTEC patchcord światłowodowy SM LSOH 1m SC/APC-SC/APC duplex 9/125 żółty

Krótki opis

Producent: A-LAN

Kod produktu:SIEAANPST0035

Opinie ALANTEC patchcord światłowodowy SM LSOH 1m SC/APC-SC/APC duplex 9/125 żółty
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.