Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Worki do odkurzaczy Bosh i Siemens

Wybierz producenta z listy
Worki do odkurzaczy Bosh i Siemens

Odpowiednie worki do odkurzaczy bosh należy wybrać według modelu danego urządzenia. W ofercie naszej firmy znajdują się różne rodzaje worków Bosh. Możecie Państwo wybierać spośród różnych rodzajów worków, które pasują do wielu modeli odkurzaczy Bosh. Oferujemy Państwu najwyższej jakości oryginalne akcesoria do odkurzaczy, które wpływają na ich prawidłowe użytkowanie. Klienci, którzy wahają się w wyborze odpowiednich worków, mogą skonsultować się z naszym konsultantem, który udzieli wszelkich informacji w sprawie zastosowania konkretnych worków.

W swojej ofercie posiadamy worki do odkurzaczy bosh antyalergiczne zabijające roztocza z higienicznym zamknięciem. Oferowane przez nas worki pasują nie tylko do konkretnych odkurzaczy Bosh, ale i do urządzeń innych marek. Wszystkie modele odkurzaczy, w których można stosować worki Bosh zostały wymienione w poszczególnych opisach produktów.

Worki firmy Bosh sprzedajemy także w kompletach po kilka sztuk z filtrami ochronnymi silnika, są łatwe w montażu i higieniczne w użyciu.

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :

[email protected]

oraz pod numerami telefonu:

12 292-75-01 ; 12 292-75-02 

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej