Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do drobnego AGD różni producenci

Części zamienne do drobnego AGD różni producenci

Części zamienne drobnego AGD – to nasza specjalność. W tym miejscu prezentujemy opcje dopasowane do urządzeń różnych producentów. Bez znaczenia jednak jest to, jakiej marki się szuka – u nas każda jedna jest w dobrej cenie i znakomitej jakości. Polecamy zarówno akcesoria do odkurzacza, części do miksera jak również rożnego rodzaju części do robotów kuchennych.

Zdecydowanie się na zamienne akcesoria do robota zamiast kupowania całego nowego modelu niesie ze sobą liczne korzyści – to tańsza alternatywa i możliwość korzystania ze swojego ulubionego domowego sprzętu jeszcze przez długi czas. Aby każdy nasz klient był w 100% zadowolony z podjętej decyzji zapewniamy także fachową poradę na temat doboru części zamiennych do indywidualnych potrzeb, a w szczególności – parametrów sprzętu który wymaga naprawy. Oczywiście postaraliśmy się o możliwie jak najbardziej atrakcyjne ceny za nasze zamienniki, dlatego zakupy u nas to zdecydowanie najlepsza z wszystkich możliwych opcja. Zapraszamy do oferty!

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :

[email protected]

oraz pod numerami telefonu:

12 292-75-01 ; 12 292-75-02 

 

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej