Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Uszczelki do zamrażarek i lodówek

Wybierz producenta z listy
Uszczelki do zamrażarek i lodówek

Czy wyobrażają sobie Państwo życie bez chłodziarki czy też lodówki w domu? Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy wszelkiego rodzaju części zamienne do różnych typów lodówek. Znajdą u nas Państwo takie części zamienne jak miedzy innymi: uszczelka do lodówki, uszczelki do lodówki, uszczelka magnetyczna do lodówek, uszczelka do drzwi lodówki i inne. Pragniemy zauważyć, ze w wyborze odpowiedniej części agd pomoże Państwu specjalny filtr, z którego można skorzystać jak i nasi przedstawiciele, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkiego rodzaju pytania.

Przy użytkowaniu lodówki powinni Państwo również wziąć pod uwagę inne elementy, którymi można usprawnić pracę lodówki jak i dodatkowo podnieść komfort jej użytkowania. W tym celu w naszej ofercie znajdą Państwo również różnego rodzaju zapachy jak i pochłaniacze zapachów do lodówek każdego typu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, do zadawania pytań jak i do współpracy, która po rozmowie na pewno usatysfakcjonuje zarówno Państwa jak i nas.

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]

oraz pod numerami telefonu :

 12 292-75-01 ; 12 292-75-02 

 

 

 

 

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej