Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

D-LINK DEM-211 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transc

Krótki opis

Producent: D-Link

Kod produktu:SIEDLITRA0005

Wielomodowy mini GBIC 155Mb/s Multi-Mode, zasięg do 2 km.
Opinie D-LINK DEM-211 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transc
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.