Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

D-LINK DMC-810SC 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter

D-LINK DMC-810SC 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
Krótki opis

Producent: D-Link

Kod produktu:SIEDLITRA0008

Każdy konwerter łączy bezproblemowo okablowanie sieci Gigabit Ethernet typu skrętka ze światłowodowym łączem optycznym. Model DMC-810SC przeznaczony jest dla okablowania światłowodowego LX o maksymalnej długości 10 km.
Opinie D-LINK DMC-810SC 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.