Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

ExtraLink Patchcord OM2 LC/UPC-SC/APC DUP 50/125 1m

Krótki opis

Producent: Extralink

Kod produktu:SIEEXTPST0111

Cena
20,27zł / szt.
- +
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opinie ExtraLink Patchcord OM2 LC/UPC-SC/APC DUP 50/125 1m
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.