Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

XGIGA XG MGBSX1 GigaEthernet SX Mini-GBIC SFP

XGIGA XG MGBSX1 GigaEthernet SX Mini-GBIC SFP
Krótki opis

Producent: Linksys

Kod produktu:SIELINHUB0076

<ul><li>Typ interfejsu: SFP</li><li>Przepustowość: 1000Mbps</li><li>Długość fali: 850 nm</li><li>Maksymalna długość przewodu: 500m</li><li>Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~70°C</li><li>Typ złącza: LC</li></ul>Tańszy odpowiednik modułów Cisco, całkowicie kompatybilny z przełącznikami Cisco, oferuje możliwość wydłużenia sieci do 500m. Przeznaczony dla operatorów ISP oraz integratorów korzystających z przełączników Cisco i modułów SFP.<br/>Odpowiednik: Cisco MGBSX1
Opinie XGIGA XG MGBSX1 GigaEthernet SX Mini-GBIC SFP
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.