Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G SM 10km 1310nm LC

Krótki opis

Producent: MikroTik

Kod produktu:SIEMKRKOR0005

Opinie MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G SM 10km 1310nm LC
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.