Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G MM 300m 850nm LC

Krótki opis

Producent: MikroTik

Kod produktu:SIEMKRKOR0004

Opinie MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G MM 300m 850nm LC
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.