Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części do odkurzacza Electrolux UltraSilencer

Wybierz producenta z listy
Części do odkurzacza Electrolux UltraSilencer

W tym dziale znajdą Państwo części zamienne, worki, filtry i akcesoria do odkuraczy Ultra Silencer AEG, Electrolux i Zanussi.W ofercie posiadamy także pozostałe akcesoria i części, takie jak np. szczotka lub końcówki do Electrolux UltraSilencer, filtr Hepa Electrolux Ergo Space czy rura teleskopowa do odkurzacza Elektroluks.  Spis części oferowanych przez nasz sklep internetowy podzielony jest na odpowiednie sekcje, które pomogą Państwu zlokalizować potrzebną część. W przypadku problemów z odnalezieniem części do odkurzaczy prosimy o kontakt  - nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.  W naszym sklepie dysponujemy pełną ofertą części oraz akcesoriów do odkurzaczy firm AEG, Electrolux i Zanussi.


Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : model sprzętu (np. odkurzacz Electrolux Silent, UltraSilencer, UltraSilencer Zen) i 9-cio cyfrowy numer produkcyjny (PNC) zaczynający się od cyfry 9... 

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]


Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej