Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

PLANET (FST-806A20) Konwerter 10/100BaseTX <=> 100BaseFX / WDM/ Single-Mode / Max. 20km /

PLANET (FST-806A20) Konwerter 10/100BaseTX <=> 100BaseFX / WDM/ Single-Mode / Max. 20km /
Krótki opis

Producent: Planet

Kod produktu:SIEPLAKOR0106

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC WDM, SM) Smart Media Converter- TX:1310nm-20km
Opinie PLANET (FST-806A20) Konwerter 10/100BaseTX &lt;=&gt; 100BaseFX / WDM/ Single-Mode / Max. 20km /
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.