Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT <=> 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /

Krótki opis

Producent: Planet

Kod produktu:SIEPLAKOR0033

Cena
219,92zł / szt.
- +
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj.
Opinie PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT &lt;=&gt; 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.