Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

PLANET (FT-806A20) Konwerter 10/100BaseT <=> 100BaseFX / WDM / Single-Mode / Max. 20km /

Krótki opis

Producent: Planet

Kod produktu:SIEPLAKOR0044

Cena
330,59zł / szt.
- +
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Wymaga pracy w parze z FT-806B20
Opinie PLANET (FT-806A20) Konwerter 10/100BaseT &lt;=&gt; 100BaseFX / WDM / Single-Mode / Max. 20km /
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.