Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

PLANET (GT-802S) Konwerter 10/100/1000BaseT <=> 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km

Krótki opis

Producent: Planet

Kod produktu:SIEPLAKOR0127

Cena
280,44zł / szt.
- +
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10km
Opinie PLANET (GT-802S) Konwerter 10/100/1000BaseT &lt;=&gt; 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.