Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

PLANET GT-805A Konwerter Gigabit (mini-GIBIC, SFP)

Krótki opis

Producent: Planet

Kod produktu:SIEPLAKOR0162

Cena
285,00zł / szt.
- +
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
<ul><li>Zgodny ze standardami IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-LX </li><li>Konwersja pomiędzy mediami 10/100/1000Base-T oraz 1000Base-LX</li><li>Posiada łącze SFP i pracuje ze światłowodemmulti lub single-mode, zasięg do 120 km</li><li>Port TP 10/100/1000Base-T obsługuje auto negocjację oraz auto-MDI / MDI-X </li><li>Okablowanie 1000Base-T: 2-pary kat. 5 / 5e / 6 UTP, zasięg do 100 metrów </li><li>Kontrola przepływu IEEE 802.3x wFull-Duplex oraz Back-Pressure w Half-Duplex zapobiega utracie pakietów </li><li>Obsługa funkcji auto MDI / MDI-X </li><li>Mechanizm Store-and-Forward </li><li>Nie blokująca się architektura przełączająca </li><li>Kompaktowa obudowa umożliwiającaumieszczenie w obudowach zbiorczych PLANET MC (MC-700 / MC-1000R / MC-1500) </li><li>Możliwość montażu na ścianie </li><li>Diody LED ułatwiające diagnostykę sieci </li><li>Łatwa instalacja </li></ul>Konwertery mediów serii GT-80x umożliwiająkonwersję sygnałów pomiędzy sieciami kablowymi 10/100/1000-T Ethernet wszystkich typów poprzez port RJ-45 oraz światłowodowymi 1000Base-LX/SX poprzez łącza SC / SFP / WDM.Konwerter GT-805A posiada łącze SFP i pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym o zasięgu do 120 km w zależności od modułu SFP . Dzięki konwerterowi można w łatwy i tani sposób połączyć trzy typy segmentów sieci. <br/>Dzięki kompaktowejobudowie GT-805A może być wykorzystywany jako samodzielne urządzenie lub może zostać zainstalowany w obudowie zbiorczej takiej jak PLANET MC-700 / MC-1000R / MC-1500 ułatwiającej scentralizowane zarządzanie. Obudowy zbiorcze PLANET pozawalają naszybką instalację konwerterów serii GT-80x, eliminują problemy z zasilaniem i umożliwiają zarządzanie siecią światłowodową z jednego miejsca. <br/>Urządzenie jest w pełni zgodne ze standardami IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab1000Base-T oraz IEEE 802.3z 1000Base-LX. Dzięki funkcji plug and play instalacja jest bardzo prosta i szybka. GT-805A obsługuje również kontrolę przepływu w trybie full-duplex oraz mechanizm back pressure w trybie half-duplex zapobiegające utraciepakietów.
Opinie PLANET GT-805A Konwerter Gigabit (mini-GIBIC, SFP)
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.