Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

PLANET (GT-806A60) Konwerter 10/100/1000BaseT <=> 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 60 Km /

PLANET (GT-806A60) Konwerter 10/100/1000BaseT <=> 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 60 Km /
Krótki opis

Producent: Planet

Kod produktu:SIEPLAKOR0130

10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1310nm~60km
Opinie PLANET (GT-806A60) Konwerter 10/100/1000BaseT &lt;=&gt; 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 60 Km /
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.