Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

PLANET / Moduł / (MFB-FB20) SFP 100Base-FX WDM 1550, SM 20km

Krótki opis

Producent: Planet

Kod produktu:SIEPLAHUB0179

Cena
170,99zł / szt.
- +
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Moduł SFP-Port 100Base-BX Transceiver (WDM,TX:1550nm) -20KM
Opinie PLANET / Moduł / (MFB-FB20) SFP 100Base-FX WDM 1550, SM 20km
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.