Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

PLANET ( FST-802 ) Konwerter 10/100BaseTX <=> 100BaseFX / SC / Multi-Mode / Max. 2km /

PLANET ( FST-802 ) Konwerter 10/100BaseTX <=> 100BaseFX / SC / Multi-Mode / Max. 2km /
Krótki opis

Producent: Planet

Kod produktu:SIEPLAKOR0102

10/100Base-TX to 100Base-FX (ST, MM) Smart Media Converter-2km
Opinie PLANET ( FST-802 ) Konwerter 10/100BaseTX &lt;=&gt; 100BaseFX / SC / Multi-Mode / Max. 2km /
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.