Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Worki do odkurzaczy Rowenta

Wybierz producenta z listy
Worki do odkurzaczy Rowenta

W celu zapewnienia odpowiedniej pracy odkurzacza, bardzo ważne jest dbanie o to, aby worek w nim wykorzystywany nie był przepełniony. W naszej ofercie znajdą Państwo worki do odkurzacza różnych modeli. Przed dokonaniem wyboru bardzo prosimy przygotować dane znajdujące się na metalowej tabliczce odkurzacza określające rok produkcji jak i model i serię danego sprzętu.

Worki do odkurzacza Rowenta dostępne w naszej ofercie pasują do wielu modeli, jednak czasami można popełnić błąd przy zamówieniu. W razie problemów jak i jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. Doskonale potrafią oni dobrać worki do odkurzacza Rowenta silence force jak i do każdego innego modelu. W każdej chwili i na każdym etapie współpracy służymy pomocą osób, które wiele lat zajmują się odkurzaczami i posiadają bardzo dużą wiedzę na ich temat.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową, na wszystkie pytania postaramy się jak najbardziej fachowo oraz zrozumiale odpowiedzieć.

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :

[email protected]

oraz pod numerami telefonu:

12 292-75-01 ; 12 292-75-02 

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej