Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

ZyXEL SFP-LX-10-D 9/125um SMF: 10 km

Krótki opis

Producent: ZyXEL

Kod produktu:SIEZYXKOR0022

<ul><li>Prędkość gigabitowa i elastyczność</li><li>Podłączanie do pracującego urządzenia – funkcja Hot-pluggable</li><li>Kompaktowy rozmiar i wysoka gęstość portów</li><li>Zgodność ze standardami 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement)</li><li>Niska stratność mocy</li></ul>Transceiver SFP-LX-10 firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność - dzięki funkcji Hot Pluggable, można go zainstalować we włączonymurządzeniu.<br/><br/>Kompaktowo zaprojektowane, transceiver’y firmy ZyXEL zapewniają wysoką gęstość portów. Dla przykładu: switch GS-3012F zapewnia do 12. połączeń światłowodowych, a wszystkie porty usytuowane są maksymalnie blisko siebie.<br/><br/>Transceiver SFP firmy ZyXEL, jest zgodny ze standardami IEEE 802.3z oraz SFP MSA, zapewniając kompatybilność działania z urządzeniami innych producentów.
Opinie ZyXEL SFP-LX-10-D 9/125um SMF: 10 km
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.