Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic

Krótki opis

Producent: ZyXEL

Kod produktu:SIEZYXKOR0025

<ul><li>Prędkość gigabitowa i elastyczność</li><li>Podłączanie do pracującego urządzenia – funkcja Hot-pluggable</li><li>Kompaktowy rozmiar i wysoka gęstość portów</li><li>Niska stratność mocy</li></ul>Transceiver SFP-SX firmy ZyXEL, zapewnia wysokąwydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność - dzięki funkcji Hot Pluggable, można go zainstalować we włączonym urządzeniu.<br/>Kompaktowo zaprojektowane, transceiver’y firmy ZyXEL zapewniają wysokągęstość portów. Dla przykładu: switch GS-3012F zapewnia do 12. połączeń światłowodowych, a wszystkie porty usytuowane są maksymalnie blisko siebie.<br/>Transceiver SFP firmy ZyXEL, jest zgodny ze standardami IEEE 802.3z oraz SFP MSA, zapewniająckompatybilność działania z urządzeniami innych producentów.
Opinie ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.