Urządzenia AGD w zabudowie czy wolnostojące?

kitchen-563548_1280Zabierając do projektowania miejsca kulinarnych wojaży najczęściej trzeba skorzystać z pomocy profesjonalistów w swojej dziedzinie. Jest to nie lada wyzwanie, gdyż przygotowując aranżację takiego pomieszczenia należy wziąć pod uwagę umiejscowienie przyłącza wody. Kolejno przychodzi czas na wszczepienie do rysunku mebli i innych kuchennych maszynerii. Dobór sprzętów przydatnych w kuchni leży w gestii właściciela. My jako pracownicy sklepu z długoletnim doświadczeniem i pokaźnym zasobem wiedzy, nie pozostawimy nikogo samemu sobie. W każdej sytuacji służymy swoim zawsze fachowym doradztwem.

Zabudowa czy samodzielny sprzęt
Urządzenia AGD zasadniczo dzielą się na te samodzielne czyli inaczej wolnostojące oraz na te zintegrowane z umeblowaniem, inaczej zwane do zabudowy. Przed wyborem jakiekolwiek produktu klient wraz z naszym doradcą przy boku powinien zdecydować się na określony typ. Wynik wyboru powinien być uzależniony od przeznaczenia produktów oraz od kryteriów jakie kupujący stawia jako te najważniejsze. Jeśli stawia priorytet stylowo urządzonej kuchni powinien skłonić się raczej ku sprzętom do zabudowy. Stolarz ukryje je w szafkach i skrytkach w kolorze reszty kuchni. Z kolei jeżeli nie chce być niczym ograniczany, no chyba że wymiarami konkretnego sprzętu winien wybrać urządzenia wolnostojące z pełnej linii dostępnej u producenta. W nowoczesnych domach zaleca się wybieranie zabudowy ze względu na walory estetyczne i łatwość użytkowania.
Plusy
  • można wybrać odpowiadający gustowi kolor mebli i pod niego dostosować fronty urządzeń
  • cała aranżacja pomieszczenia jest wykonana przez profesjonalistę pod wymiar z uwzględnieniem umiejscowienia sprzętów
  • nie rzucają się one w oczy
  • możliwość stosowania środków napraw jakimi są części zamienne Amica bądź innych firm
Minusy
  • sprzęty przeznaczone do zabudowania są najczęściej droższe
  • przy awarii następuje okresowa luka w całości
  • ze względu na maskowanie sprzętów niemożliwe jest ich lokalizowanie, tylko początkowo może to sprawiać lekki problem. Potem będzie lepiej
Jako znawcy tematu w sprzedaży sprzętów i części agd, be względu czy są to części zamienne Samsung czy innych marek każdemu klientowi zapewnimy profesjonalną pomoc. Żadnego problemu nie pozostawimy bez rozwiązania – zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu czesciagd.pl!

 

Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *