Agd marki Zelmer

Marka Zelmer jest wiodącym producentem w kategorii drobnych urządzeń gospodarstwa domowego w Polsce i znana jest z produkcji AGD o dużej wytrzymałości i niezawodności. Wśród oferowanych przez Zelmer urządzeń są urządzenia kuchenne, takie jak

  • miksery,
  • rozdrabniacze do mięsa,
  • sokowirówki,
  • przetwory spożywcze,
  • kuchenki mikrofalowe,
  • ekspresy do kawy Zelmer
  • czajniki elektryczne.

Ta ogromna różnorodność produktów marki jest uzupełniana żelazkami i urządzeniami do pielęgnacji włosów i ciała, np. suszarkami do włosów, maszynkami do golenia, czy trymerami. Znaczące miejsce w segmencie marek Zelmer poświęcone jest odkurzaczom, ponieważ marka ta już jakiś czas temu stała się synonimem tej kategorii produktów.

Marka Zelmer jest nie tylko jednym z najbardziej znanych marek krajowych, ale jej dynamiczny rozwój idzie w parze z nieomylnością, funkcjonalnością i klasycznym projektowaniem urządzeń produkcyjnych, co prowadzi do podbicia zarówno polskich, jak i międzynarodowych rynków małych urządzeń gospodarstwa domowego. Od 2013 roku firma Zelmer stanowi część globalnej grupy BSH.

Zelmer kiedyś i dziś

Pomimo, że jeszcze ponad 60 lat temu marka ta specjalizowała się w kuchni polowej i sprzęcie wojskowym, obecnie marka Zelmer może być dumna z powodu wielkiego wyboru urządzeń zaczynając od odkurzaczy przez blendery aż po maszynki do golenia. Również w ich ofercie można znaleźć sezonowe urządzenia domowe, których przykładem jest dehydratator żywności czy części zamienne Zelmer. Warto podkreślić, iż one również stanowią ważny element marki.

Marka Zelmer zawdzięcza tak szeroki wybór produktów w oparcie o podejście polegające na tym, by monitorować potrzeby i oczekiwania konsumentów, a następnie reagując na nie natychmiast. Na pewno znaczącym krokiem w rozwoju marki było otwarcie w 2011 roku nowej fabryki z 13 liniami do produkcji urządzeń kuchennych.
Konsumenci mają zaufanie do produktów firmy Zelmer i oceniają je bardzo wysoko, co potwierdzają corocznie przyznawane nagrody wyróżniające ich jakość (np. Dobry Produkt Wybór Konsumentów, Laur Konsumenta i Odkrycie Roku).

Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *