Agd marki Beko

 

Beko jest globalną marką, której sprzęt AGD jest (jak podają statystyki) preferowany przez 440 milionów osób w ponad 100 krajach.

Kuchnie Beko to inteligentne rozwiązania obejmujące szeroką ofertę:

  • AGD wolnostojącego,
  • AGD do zabudowy
  • małe urządzenia domowe,
  • klimatyzatory,
  • urządzenia elektroniczne.

Wszystkie sprzęty oferowane przez markę mają za zadanie ułatwić życie użytkowników. Projektanci brandu tworząc produktu skupiają się bowiem na zmianach zainspirowanych przez konsumentów.

Dzisiaj Beko jest drugą pod względem wielkości marką w sektorze urządzeń gospodarstwa domowego w Europie. Ponadto od kilku lat jest także najszybciej rozwijająca się marka na rynku europejskim. Innymi słowy: jeden z produktów tej marki jest sprzedawany co dwie sekundy gdzieś na świecie. Po prostu Beko osiągnęło swój cel „bycia światową marką”.

Wszystkie produkty, a nawet części zamienne Beki są zaprojektowane z myślą o ułatwieniu klientom życia dzięki super szybkim programom i technologii oszczędzania energii. Beko zapewnia wyjątkową wartość pieniądza, dostarczając inteligentne, innowacyjne i energooszczędne urządzenia domowe, zmywarki Beko są tego najlepszym przykładem. Czynniki te połączone z niedrogą i rzetelną propozycją sprawiają, że Beko jest marką dobrze sprawdzającą się dziś i na pewno świetnie rokującą na przyszłość. Oferuje szerokie i innowacyjne gamy zarówno urządzeń domowych, jak i elektroniki użytkowej.

Fakty o Beko

Marka Beko jest własnością Arcelik A.S. Jest producentem sprzętu gospodarstwa domowego pochodzącym z Turcji. Jest to największa i najbardziej prestiżowa firma z tego sektora w Turcji i jest liderem rynku w branży urządzeń AGD. Obecnie Beko przejęło 14-15% udziałów w sektorze lodówek i około 14% udziału w sektorze pralek na rynku.

Kupione od właściwych dostawców części zamienne Beko są naprawdę dobre. Nie ma też problemów z uzyskaniem części zamiennych. Zwykle wszystko, co jest wymagane w celu uzyskania potrzebnych części zamiennych – jest to numer modelu urządzenia, zazwyczaj nie ma potrzeby żadnych numerów seryjnych ani kodów produktów.

 

 

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *