Agd samsung

Samsung to firma produkująca wszystko od zmywarek do smartfonów, ale co najważniejsze w bardzo krótkim czasie stała się jedną z najpotężniejszych i najbardziej rozpoznawalnych nazw w dzisiejszym świecie technologii.

Wielu ludzi nawet porównuję markę Samsung wraz z firmami – wielkimi gigantami takimi jak:

  • Apple,
  • Facebook,
  • Microsoft,
  • Amazon,

Mówi się dzisiaj o niej jako o jednej z najważniejszych firm technologicznych, ale trzeba przyznać, iż koronne okazują się lodówki Samsung, z których to marka jest najbardziej znana.

Więc jak Samsung znalazł się tam, gdzie jest dzisiaj?

Zerknijmy szybko na historię firmy, zaczynając od roku 1938, kiedy to firma eksportowała suszone ryby do Chin. Warto zauważyć, że w grupę marki wchodzi Samsung Electronics Industries tj. największa na świecie firma zajmująca się technologią informatyczną, Samsung Heavy Industries czyli drugi największy producent statków, jak również Samsung Engineering i Samsung C & T (odpowiednio 13 i 36 największych firm budowlanych na świecie. Nic zatem dziwnego, że dzisiaj Samsung ma tak silny wpływ nie tylko na rozwój gospodarczy, ale także na politykę, media i kulturę całego świata, a w głównej mierze Korei Południowej. Spółki marki produkują około jedną piątą całkowitego eksportu Korei Południowej.

Agd Samsung

Tak jak wyżej wspomnieliśmy – AGD pochodzi z jednej z marek- dzieci tj. Samsung Electronics. Sekretem doskonałości tych produktów jest fakt, że brand przykłada wielką uwagę nawet, jeśli chodzi o najmniejsze części zamienne Samsung. To wszystko przekłada się na fakt iż kupując produkty tej marki mamy do czynienia z najlepszą jakością – AGD wykonanym z najlepszych materiałów w imię znakomitej technologii. Jest to też wachlarz propozycji wśród których bez względu na budżet czy preferencje każdy znajdzie urządzenia gospodarstwa domowego idealne dla siebie. Nie można więc się dziwić, że Samsung to dzisiaj taka potęga –  z której w sumie każdy z nas może śmiało korzystać i cieszyć się funkcjonalnością na co dzień.

Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *