Klimatyzacja elektrolux – czy warto?

 

Już na początku można napisać iż pytanie o to, czy warto kupować klimatyzację electrolux jest pytaniem retorycznym. Oczywiście, że warto i to głównie ze względu na wielość opcji i technologii, jakie niosą ze sobą rozwiązania klimatyzacyjne oferowane przez tę markę. Kilka z nich wymienimy w tym artykule, jako mocne argumenty przemawiające za tym iż klimatyzacja elektrolux jest godna uwagi.

MPRI – technologia szybkiego chłodzenia

W technologii MPRI (Multi Point Coolant Injection,) czynnik chłodniczy jest wtryskiwany w wielu punktach w porównaniu z konwencjonalnym parownikiem, dzięki czemu uzyskuje się szybszą wymianę ciepła i natychmiastowe chłodzenie.

Większa jednostka zewnętrzna

Wyższa i większa jednostka zewnętrzna zapewnia więcej miejsca na uwalnianie ciepła, a także sprawia, że prąd zmienny o wysokiej sprawności energetycznej podnosi efektywność całego urządzenia.

Poza tym godne uwagi są:

  • Tryb Turbo Cool, który szybko obniża temperaturę w celu zapewnienia natychmiastowego chłodzenia.
  • 10-minutowy proces Auto Clean, który czyści cewkę parownika, umożliwiając przepływ powietrza czystego, co również sprawi, że energia AC będzie bardziej efektywna
  • System 4-Way Surround Cool – zapewnia świeże powietrze w każdym rogu pomieszczenia dzięki pionowym i poziomym żaluzjom.

Klimatyzacja Elecxtrolux to niezawodność

Decydując się na nią zyskuje się 5-letnią gwarancję na kondensator i inne części zamienne Electrolux. Skraplacz jest tak niezawodny, że można spokojnie odpocząć, mając świadomość, że wszystko jest pod kontrolą.  Klimatyzację wzbogacają specjalnie zaprojektowane płetwy hydrofilowe, które wydłużają żywotność klimatyzatora, natomiast wykonane z miedzi cewki zapewniają lepszą wymianę ciepła i większą wydajność chłodzenia Nie bez znaczenia jest też fakt, iż ten produkt Electrolux jest wykonany zgodnie z RoHS to znaczy, iż jest wykonany z materiałów przyjaznych środowisku, aby zapewnić oddychanie czystym i zdrowym powietrzem wszystkim użytkownikom, którzy przebywają w pomieszczeniach podlegających tej klimatyzacji.

 

 

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *