Pralka Candy – dlaczego warto?

Candy to duża włoska firma rodzinna z miejscowości Brugherio, znajdującej się niedaleko Mediolanu. Jej specjalizacją są wysokiej jakości urządzenia domowe, z czego chyba najbardziej znane są pralki Candy. Urządzenia Candy takie jak pralki i lodówki są znane dzięki najlepszym parametrom i wykonaniu z wysokiego gatunku materiałów.

Co ciekawe, cieszą się niesamowitą popularnością poza granicami marki, gdyż aż 80% sprzedaży urządzeń AGD od Candy odbywa się poza terytorium Włoch. Dziś urządzenia Candy są znane dzięki dalszym działaniom marketingowym marek Hoover i Kelvinator. Pralki marki Hoover są w większości projektami typu Candy i składają się z elementów Candy, dlatego jeśli potrzebne są komuś części zamienne Candy równie dobrze może się wrócić po te od Hoover. Candy produkuje nie tylko w Europie, ale posiada także swoje zakłady produkcyjne w Iranie.

Dlaczego właśnie Candy?

Jedną z największych zalet jest naprawdę bogaty wybór pralek Candy, które są albo wolnostojące lub zintegrowane – w zależności od potrzeb nowoczesnej gospodyni. Wszystkie maszyny są w przyjemnej kolorystyce, idealne dopasowane do wystroju kuchni, łazienki, pralni lub jakiegokolwiek innego obszaru użytkowego w którym chce się umieścić urządzenie. To dlatego nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o znalezienie tej estetycznie idealnej. Wiele pralek Candy oferuje doskonałe funkcje oszczędzania czasu i energii, co jest najlepszym dowodem na to, że marka Candy niezmiennie myśli o klientach i dba o nich.

Poza tym warto zwrócić uwagę na:

  • przystępne ceny
  • funkcjonalność
  • wygodę użytkowania
  • sporo programów
  • dużą ładowność
  • wysokiej jakości materiały
  • dobry serwis
  • dostępność części zamiennych

Candy oferuje szeroką gamę pralek o ładowności od 6,5 kg, do 10 kg, dlatego niezależnie od wielkości rodziny czy domu, każdy znajdzie w ofercie marki Candy pralkę idealną dla siebie i swoich bliskich. Pralki Candy są znane też ze swojej długotrwałości, dlatego każdy jeden model jest to naprawdę bardzo opłacalna inwestycja.

Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.