Pralka Candy – dlaczego warto?

Candy to duża włoska firma rodzinna z miejscowości Brugherio, znajdującej się niedaleko Mediolanu. Jej specjalizacją są wysokiej jakości urządzenia domowe, z czego chyba najbardziej znane są pralki Candy. Urządzenia Candy takie jak pralki i lodówki są znane dzięki najlepszym parametrom i wykonaniu z wysokiego gatunku materiałów.

Co ciekawe, cieszą się niesamowitą popularnością poza granicami marki, gdyż aż 80% sprzedaży urządzeń AGD od Candy odbywa się poza terytorium Włoch. Dziś urządzenia Candy są znane dzięki dalszym działaniom marketingowym marek Hoover i Kelvinator. Pralki marki Hoover są w większości projektami typu Candy i składają się z elementów Candy, dlatego jeśli potrzebne są komuś części zamienne Candy równie dobrze może się wrócić po te od Hoover. Candy produkuje nie tylko w Europie, ale posiada także swoje zakłady produkcyjne w Iranie.

Dlaczego właśnie Candy?

Jedną z największych zalet jest naprawdę bogaty wybór pralek Candy, które są albo wolnostojące lub zintegrowane – w zależności od potrzeb nowoczesnej gospodyni. Wszystkie maszyny są w przyjemnej kolorystyce, idealne dopasowane do wystroju kuchni, łazienki, pralni lub jakiegokolwiek innego obszaru użytkowego w którym chce się umieścić urządzenie. To dlatego nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o znalezienie tej estetycznie idealnej. Wiele pralek Candy oferuje doskonałe funkcje oszczędzania czasu i energii, co jest najlepszym dowodem na to, że marka Candy niezmiennie myśli o klientach i dba o nich.

Poza tym warto zwrócić uwagę na:

 • przystępne ceny
 • funkcjonalność
 • wygodę użytkowania
 • sporo programów
 • dużą ładowność
 • wysokiej jakości materiały
 • dobry serwis
 • dostępność części zamiennych

Candy oferuje szeroką gamę pralek o ładowności od 6,5 kg, do 10 kg, dlatego niezależnie od wielkości rodziny czy domu, każdy znajdzie w ofercie marki Candy pralkę idealną dla siebie i swoich bliskich. Pralki Candy są znane też ze swojej długotrwałości, dlatego każdy jeden model jest to naprawdę bardzo opłacalna inwestycja.

3.9/5 - (72 votes)

2 odpowiedzi na “Pralka Candy – dlaczego warto?”

 1. Pralka candy to naprawdę jedna wielka porażka albo jak kto woli nieporozumienie jest tak głośna poprostu jakbym miał samolot startujący wlazience dramat i odradzam zakup ??? powini dozuci nauszniki do zakupionej pralki

 2. Bardzo odradzam urządzenia marki „Candy”.

  Kupiliśmy mieszkanie pod koniec 2017r. i przeprowadzaliśmy gruntowny remont. Kupiliśmy 3 urządzenia „Candy”: zmywarkę, lodówkę oraz pralkę. Przekonała nas cena, ładny wygląd oraz to, iż była możliwość zakupienia pralki w małym rozmiarze, co pasowało do naszych potrzeb.

  Niestety nasze zadowolenie nie trwało długo, zaraz przy kończącym się okresie gwarancji (2 lata), jednakże jeszcze, gdy on trwał, musieliśmy wezwać fachowca.
  Zmywarka nie odprowadziła wody i pojawił się błąd E1, mimo dbania, by naczynia do niej wkładane nie miały resztek.

  Fachowiec przetarł uszczelkę, nie potrafił wskazać powodu usterki i pojechał. Po następym miesiącu czas gwarancji się skończył (minęło 2 lata) i zmywarka znów się zaczęła psuć. Często skutkowało to zalewaniem podłogi i brakiem możliwości umycia naczyń. Aktualnie po 3 latach od zakupu da się obsługiwać tylko jeden program, który trwa 2,5 godziny. Pondto nie zawsze! Dziś niedziela, godz. 14:15 i zamiast odpoczywać mój mąż kolejny raz jest zmuszony naprawiać zmywarkę, a ja zaraz będę myć stos brudnych naczyń w rękach…

  Po tym jak minęło 2 lata, w lodówce nie działa światło. Należałoby wydać parę set złotych na zakup całego modułu led, dzięki któremu byłby możliwe zapalenie się żarówki.

  Pralka po 2,5 roku się niejednokrotnie zacina. Pojawia się błąd E007, mimo że filtr został wyczyszczony i patrzyliśmy czy nic nie stoi na przeszkodzie, by drzwi od pralki zamykały się poprawnie. Często jestem zmuszona jedno pranie robić kilkakrotnie, bo urządzenie zawodzi.

  Nigdy wcześniej nie pisałam nikomu złej opini. Nie jestem osobą, która lubi się awanturować. Jednak nigdy wcześniej nie korzystałam z urządzeń „Candy”. Odradzam! Chyba, że ktoś potrzebuje, by jego urządzenia AGD działały tylko 2 lata…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *