Wybieramy idealną lodówkę

aeg_s94400ctm0-lodowka-chlodziarko-zamrazarka-660Mówi się, że kuchnia to serce każdego domu, że to właściwie miejsce będące pewnego rodzaju oazą Pani domu i że jest to pomieszczenie wymagające przyłożenia dużej uwagi do aranżacji. Najważniejsze to stworzenie kuchni takiej, aby charakteryzowała się ona w szczególności wygoda i funkcjonalnością. Bardzo istotny jest również dobór najważniejszych sprzętów, jakie muszą znaleźć się w każdej kuchni – w tym dobór lodówki.

 

Wbrew pozorom cały czas zbyt mało osób przykłada tak dużą wagę do wyboru lodówki jak powinno się ją przykładać. Zwracamy uwagę w szczególności na cenę i wielkość lodówki, jak również na jej estetykę, zapominając nierzadko o tym co najważniejsze. Warto poświęcić choć kilka chwil na to aby zapoznać się z typami lodówek, dostępnymi funkcjami i oczywiście zaletami oraz wadami konkretnego typu.
Czym kierować się przy zakupie lodówki?
To co interesuje nas najbardziej to wspomniane wyżej elementy, a więc cena, aspekt estetyczny i pojemność. Tymczasem to na co powinniśmy zwracać uwagę to przede wszystkim:
  • Klasa energetyczna
  • Umiejscowienie zamrażalnika
  • Rodzaj otwierania drzwi lodówki
Dlaczego ma to tak kolosalne znaczenie? Jako specjaliści, którzy sprzedali ogromną ilość sprzętów agd i rtv oraz osoby posiadające duże doświadczenie w tej dziedzinie możemy zapewnić Was, że wybór ze względu na te aspekty może bardzo ułatwić życie. Przykłady?
Lodówka właściwie nieustannie podłączona jest do prądu, takie jest jej zadanie, dlatego ważne jest wybranie odpowiedniej klasy energetycznej do jakiej ona przynależy. Parametry i efektywność energetyczna będzie miała duży wpływ chociażby na nasze rachunki. Istnieją też ustalone przez Unię normy jakich nie wolno przekraczać, jeśli chodzi o zużycie energii przez lodówkę.
Rodzaj otwierania drzwi, a właściwie ich kierunek też należy brać pod uwagę, ale w tym wypadku nie ze względów technicznych co raczej funkcjonalnych – w szczególności pod względem rozmieszczenia mebli czy planowania wystroju.
Umiejscowienie zamrażalnika też nie jest bez znaczenia – zamrażalnik na górze jest mniej komfortowy i mniejszy. Nowoczesne lodówki z reguły posiadają go na dole, jednak nadal zdarzają się możliwości kupna lodówki z zamrażarką umiejscowioną na gorze.
Istotny jest również wybór klepu – jeśli wybierzecie nasz sklep czesciagd.pl z pewnością pomożemy Wam w doborze idealnego urządzenia. Oprócz tego możecie liczyć u nas na pomoc w wielu innych kwestiach, na przykład znaleźć fajny pomysł na prezent czy też zakupić części zamienne do lodówek, na przykład drzwi zamrażarki czy nóżki do lodówek.
Serdecznie zapraszamy!
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *