Jak wybrać odkurzacz?

odkurzacz-workowyKupno odkurzacza wydaje się być zadaniem niezwykle prostym. W dobie dzisiejszych czasów, kiedy mamy dostęp do przeróżnych urządzeń AGD i RTV zarówno stacjonarnie w sklepach w naszym mieście bądź internetowo, gdzie wybór jest jeszcze większy, wystarczy posiadać jedynie odpowiednią ilość pieniędzy. Czy aby na pewno? Czy to wystarczy? My prowadzimy sklep ze sprzętem RTV i AGD od dawna i na przestrzeni lat oraz zdobywanego doświadczenia możemy z czystym sercem odpowiedzieć Wam, że to nie wszystko…
W ofercie naszego jak i wielu innych sklepów znajdziecie Państwo wiele odkurzaczy oraz innych sprzętów, które są przydatne w każdym domu. Pytanie brzmi jednak jak wybrać najlepszy? Początek to wybór odpowiedniego sklepu, gdzie pracują specjaliści, którzy naprawdę dobrze Wam doradzą. Wybierając nasz sklep macie to Państwo z głowy. Oprócz tego jednak Wy również musicie posiadać pewną wiedzę, przynajmniej na podstawowym poziomie by mieć świadomość czego szukać i jakie parametry urządzenia brać od uwagę.
Jeśli chodzi o odkurzacze to najważniejsze aspekty na jakie należy zwrócić uwagę to:
·         Moc silnika – dopuszczalna jest moc 1600 W
·         Typ – na przykład przewodowy lub bezprzerwowy, standardowy czy piorący
·         System filtracji – najlepsze są odkurzacze z filtrem HEPA H 13
·         Siła ssania
Nawet najbardziej nowoczesny i pięknie wyglądający oraz poręczny odkurzacz nie sprawdzi się, jeśli nie będzie charakteryzował się odpowiednią mocą. Wiele zależy też od tego jaki prowadzimy tryb życia, czy mamy w domu dzieci lub/i zwierzęta oraz czy jesteśmy typem czyściocha.
Warto zwrócić uwagę również na wyposażenie odkurzacza, a więc czy posiada on przydatne i wymienne końcówki, na przykład turbo szczotkę czy też rurę teleskopową oraz jaki jest jego zasięg pracy i czy posiada schowek na akcesoria. Wszystko to ma dużo większe znaczenie niż Wam się wydaje.

 

Jeśli mimo wszystko nadal nie macie pojęcia jaki odkurzacz wybrać, zapraszamy do kontaktu, a na pewno Wam pomożemy. W naszym sklepie znajdziecie nie tylko odkurzacze, ale akcesoria takie jak silniki do odkurzaczy oraz inne przydatne urządzenia, na przykład szczotki węglowe. Zapraszamy!
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *