Czyszczenie i konserwacja okapu kuchennego

Niektórym służy do usuwania niechcianych zapachów z kuchni, innym do… usypiania charakterystycznym szumem niemowląt. Chodzi o okap. To bardzo przydatne urządzenie, które nie wymaga zbyt dużo miejsca. Jednak aby cieszyć się nim jak najdłużej, trzeba pamiętać o czyszczeniu i konserwacji. Podpowiadamy, jak przygotować się do tych czynności. Czytaj dalej Czyszczenie i konserwacja okapu kuchennego

Budowa piekarnika – z czego się składa piekarnik

Choć prawie każdy z nich korzysta, mało kto wie, jak są zbudowane. Mowa o piekarnikach, czyli podstawowym sprzęcie AGD w kuchni. Warto poznać konstrukcję przeciętnego urządzenia, na przykład firmy Amica, aby w przyszłości wiedzieć, jak reagować na ewentualne awarie i likwidować je poprzez wymianę odpowiednich części. Czytaj dalej Budowa piekarnika – z czego się składa piekarnik

Jak dbać o odkurzacz, aby służył przez lata

Wybór odpowiedniego odkurzacza – na przykład polskiej marki Amica – jest bardzo ważny w kontekście utrzymywania porządku w domu. Ale decydując się na inwestycję w sprzęt kosztujący co najmniej kilkaset złotych, pragnie się korzystać z niego przez lata. Jak zatem dbać o urządzenie, aby nie trzeba było za szybko wymieniać go na kolejne?

Czytaj dalej Jak dbać o odkurzacz, aby służył przez lata

Kupujesz pralkę? Oto 4 porady, które pomogą Ci w wyborze odpowiedniego modelu

Trudno wyobrazić sobie codzienne życie bez pralki, która stała się podstawowym wyposażeniem prawie każdego domu i mieszkania. Na rynku nie brakuje modeli reklamowanych jako doskonałe, ale czy aby na pewno każdy wybór będzie odpowiedni? Nic bardziej mylnego. Sprawdź ten krótki poradnik, dzięki któremu kupisz najlepszy wariant!

Czytaj dalej Kupujesz pralkę? Oto 4 porady, które pomogą Ci w wyborze odpowiedniego modelu

Czy Twoją lodówkę można jeszcze naprawić?

Twoja lodówka po latach zbuntowała się na dobre i… właśnie, co właściwie jest problemem? Brzęczenie, brak chłodzenia? Zacznij od zdefiniowania awarii, a następnie oszacuj, czy na pewno zakup nowego sprzętu jest dla Ciebie najbardziej opłacalną decyzją. Okazuje się, że nawet samodzielnie lub z pomocą fachowca można łatwo dać drugie życie zepsutej lodówce. Czytaj dalej Czy Twoją lodówkę można jeszcze naprawić?

https://czesciagd.pl