Jak wybrać lampę owadobójczą?

Owadobójcza lampa domowa. Lampa idealna do użytku pod dachem np. kuchnia, hotel, domek kempingowy oraz wszędzie tam, gdzie obecnośc owadów latających jest niemile widziana... Lampa służy do niszczenia owadów latających poprzez emitowanie światła o specja

Marzy Ci się dom bez jakichkolwiek owadów, ale niestety jest to trudne do wykonania mimo stosowania ułatwiających życie moskitier? Najbardziej problemowe muchy oraz inne owady są w stanie dostać się do naszego domu przez nawet najmniejsze zakamarki bądź wykorzystać każdą okazję, nawet na moment uchylone drzwi, dlatego lepiej jest zaopatrzyć się w urządzenie, które zachęci takie muchy do zbliżenia się do niego i w skuteczny sposób je usunie.

Pozbawianie życia owadom może wydawać się drastyczne, ale chodzi tutaj nie tylko o nasz komfort życia, lecz przede wszystkim zdrowie – nie możemy zapominać, że owady, w szczególności muchy roznoszą groźne bakterie, które w momencie dostania się do jedzenia mogą wyrządzić nam ogromne szkody. Najgorszy jest fakt pozostawiania larw, które również są dla człowieka śmiertelnym zagrożeniem.

Lampa owadobójcza powinna pomoc rozwiązać Wasze problemy – jak ją dobrać?

Zacznijmy od wyjaśnienia czym jest taka lampa – otóż jest to specjalna lampa ze świetlówkami typu UV, którą montuje się najczęściej w zakładach gastronomicznych czy sklepach spożywczych. Inspekcje nawet nakazują stosowania takich lamp, tam, gdzie znajduje się żywność. Zanim zaczniemy wybierać spośród różnych lamp warto wiedzieć, jakie są nasze konkretne potrzeby i na jakie parametry zwrócić uwagę.
To co najważniejsze podczas doboru lampy to:
  • zapoznanie się z jej rodzajami – mamy lampy klejowe, rażące jak i uniwersalne czy wiatrakowe.
  • Zwrócenie uwagi na wygląd lampy – dziś można zdobyć nawet te bardziej designerskie odpowiedniki
  • przemyślenie czy ma to być lampa stacjonarna czy przenośna
  • zwrócenie uwagi na rodzaj zasilania i jakość
Takie lampy możecie spotkać w naszym sklepie, jednak jeśli nie posiadamy w asortymencie tego, co konkretnie oczekujecie możecie zgłosić się do nas, a na pewno ściągniemy ją dla Was. Oprócz lamp mamy w asortymencie znacznie więcej – choćby elementy elektryczne, czy dobrej jakości czajnik. Znajdziecie tutaj niejeden wspaniały pomysł na prezent oraz części zamienne do różnych urządzeń RTV i AGD.

 

Oferujemy wyłącznie dobrej jakości sprzęty i akcesoria!
Rate this post

Jedna odpowiedź do “Jak wybrać lampę owadobójczą?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *