Agd marki Polar

Marka Polar to klasyk na rynku Agd. Firma istnieje już bardzo długo, bo od lat 50. XX wieku. Jako Polacy możemy być dumni, bowiem jest nasz rodzimy producent AGD robiący znakomite sprzęty. W asortymencie brandu możemy znaleźć między innymi chłodziarki i lodówki, ale to pralki Polar wyróżniają się najlepszą jakością na rynku. Ciekawostką jest fakt, że 15 lat temu, bo w 2002 zakład ten został przejęty przez spółkę Whirlpool Polska – co ma miejsce do dzisiaj.

Polar aktualnie

Dziś, marka Polar to jeden z największych producentów sprzętu AGD w Polsce. Niewykluczone, iż w przyszłości uda się im osiągnąć ten sam sukces na globalnym rynku. Firma ta jest kierowana przez pasjonatów. Wiele lat poświęcili badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i obsługę szerokiej gamy sprzętów, tak by do ich klientów trafiały tylko produkty najlepsze z najlepszych. Dla swoich użytkowników zawsze mają przygotowane najlepsze produkty i wsparcie techniczne,  a każde kolejne pralki czy lodówki Polar udowadniają że dbają o ciągłą poprawę swoich produktów.

Produkcja sprzętu Polar to połączenie:

  • ciężkiej pracy,
  • zaufania,
  • uczciwości.

Jednak właściciele marki od zawsze poskreślają, że przede wszystkim poświęcają czas na zrozumienie potrzeb swoich klientów skupiając swoje zaangażowanie na tym, by zapewnić całkowitą satysfakcję dla klienta, stąd bez względu na to czy jest to najnowsza lodówka marki czy też chodzi o części zamienne Polar można mieć pewność, iż ma się do czynienia z najwyższą jakością.

Czym wyróżniają się na tle innych firm AGD?

  • Wysoka jakość wykonania.
  • Najlepsze materiały.
  • Atrakcyjne ceny.
  • Funkcjonalność.
  • Fachowa obsługa klienta.

Misja marki Polara

Firma od zawsze chce stać się wzorem doskonałości w branży AGD poprzez projektowanie, produkcję i dostarczanie produktów i usług o najwyższych standardach oraz zapewniając swoim klientom najwyższe poziomy opłacalnych rozwiązań, poprzez ciągłe badania i rozwój. Ich podstawowe wartości to uczciwość, dbałość, innowacyjność i doskonałość – co przekłada się w bezpośredni sposób na jakość wykonywanych przez Polar produktów.

 

 

2/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *