Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do lodówek Polar

Atrakcyjna oferta naszego sklepu z częściami zamiennymi to także propozycja dla klientów szukających elementów na zamianę do swojej ulubionej lodówki marki Polar. Producent ten jest znany z bardzo dobrych sprzętów, natomiast AGD nawet to najwyższej klasy ulega eksploatacji, stąd termostat do lodówki polar czy inną newralgiczną część urządzenia od czasu do czasu należy wymienić.

Aby ułatwić zadanie zebraliśmy w jednej kategorii części i akcesoria do pralek Polar. Polecamy w szczególny sposób uszczelki do lodówki polar, jak również półki do lodówki polar. Wszystkie cechują się 100% kompatybilnością z omawianym sprzętem, wysoką klasą wykonania oraz naprawdę konkurencyjną ceną. Z ich udziałem żywotność lodówki może ulec sporemu przedłużeniu, co jest niewątpliwie wielką oszczędnością w aspekcie długoterminowym. Zapraszamy zatem bardzo serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie wszelkich pytań tudzież wątpliwości w odniesieniu do doboru najbardziej odpowiedniego elementu – zachęcamy do kontaktu!

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod numerami :

tel. (012) 2927501 fax. (012) 2927501 wew.12

 

 

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej