Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Pralki Polar

To nasza kolejna propozycja na części zamienne do pralek Polar. W tym miejscu w szczególny sposób skupiamy się na takich elementach jak programator polar, bęben do pralki polar czy też silnik pralki polar. Każdy z tych elementów to inny kunszt i inna funkcjonalność, ale z drugiej strony – każdy z nich stanowi część bez której to pełna funkcjonalność tego sprzętu AGD nie byłaby możliwa.

Dlatego właśnie bez względu na to czy zepsuł się programator do pralki polar czy też inna z wyżej wymienionych części – warto zapamiętać, że nasz sklep specjalizuje się w dostarczaniu tych w 100% kompatybilnych, wydajnych i oryginalnych zamienników. Co więcej, postaraliśmy się także o to, by dostali je Państwo w atrakcyjnych cenach. W razie jakichkolwiek wątpliwości co tego, którą z przedłożonych części zakupić, tak aby na pewno pasowała do posiadanej pralki – zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością podzielimy się wiedzą tak, aby każdy z naszych klientów był w 100% usatysfakcjonowany z zakupów i dalszego efektywnego działania swojego sprzętu.

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod numerami :

tel. (012) 2927501 fax. (012) 2927501 wew.12

 

 

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej