Wybieramy pralko-suszarkę

mcmi022674_b7h11s904_def_preview600x600Wiele spośród sprzętów gospodarstwa domowego to urządzenia, które zajmują dużo miejsca i niekiedy ich pomieszczenie, umiejscowienie stanowi pewien problem. Im mniej jest takich mebli AGD tym łatwiej je ustawić, ale z drugiej strony rezygnowanie z danego sprzętu może utrudnić nam życie. Przypuśćmy, że mieszkamy w bloku i do dyspozycji mamy niewiele pomieszczeń. Wówczas kłopotem może okazać się suszenie ubrań po praniu. Zarówno pralka, jak i suszarka zajmują wiele miejsca i dlatego w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem okaże się combo w postaci pralko-suszarki.

 

To zdecydowanie poprawia się nasz komfort, na co wpływ mają następujące korzyści:
  • jedno urządzenie spełnia dwie funkcje
  • potrzebna jest mniejsza powierzchnia użytkowa
  • nie musimy wówczas rozwieszać prania
  • ubrania schną znacznie szybciej, niż wówczas kiedy wieszamy je na sznurkach
Należy jednak liczyć się z tym, że w zamian za te zalety, otrzymamy też pewne przeciwwskazania, a zatem:
·         urządzenie takie jest droższe niż zwykła pralka
·         występuje tu większy pobór energii
·         sprzęt taki potrzebuje więcej wody
Jak chodzi o koszty, w ogólnym rozrachunku i tak „wyjdziemy na plus”, ponieważ kupując osobno pralkę i osobno suszarkę wydamy więcej, niż za pralko-suszarkę. Mimo iż wydaje się, że takie podwójne rozwiązanie w jednym urządzeniu jest świetną opcją to należałoby wspomnieć jeszcze o metodach suszenia. W przypadku zwykłej suszarki możemy stosować zarówno suszenie wywiewowe, jak i kondensacyjne, podczas gdy w przypadku pralko-suszarek możliwa jest tylko metoda kondensacyjna.
My oferujemy nie tylko takie urządzenia, ale i części zamienne do pralek. Zatem w przypadku jakiejś usterki jesteśmy w stanie pomóc sprzedając określony komponent, a wówczas nie trzeba kupować całego urządzenia i koszty będą znacznie niższe. Korzystając z okazji informujemy, że posiadamy w ofercie nie tylko tego rodzaju urządzenia, ale również części zamienne Braun, a jeżeli gustują Państwo w wyrobach innych renomowanych firm to mamy także i inne akcesoria, choćby części zamienne Candy.
Zapraszamy!

 

Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *