Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

AEG części zamienne

AEG części zamienne

Specjalnie z myślą o kompleksowej odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę części zamiennych marki Electrolux. To właśnie u nas wielbiciele sprzętów tego producenta będą mogli zaoszczędzić i przedłużyć użyteczność urządzeń – elektrolux części zamienne które proponujemy to w 100% kompatybilne zamienniki, a do tego – w atrakcyjnej cenie.

Electrolux części jakie mamy przyjemność zaprezentować to jedno, a AEG części zamienne które można tutaj znaleźć to drugie. AEG części do różnych sprzętów gospodarstwa domowego jak np. części do pralek AEG to pewność, że będzie można znów i to jeszcze długo użytkować ulubiony sprzęt, nawet gdy przejdzie większą lub mniejszą awarię. To wybór ekonomiczny i ekologiczny – zachęcamy do skorzystania z naszej specjalnie przygotowanej oferty. Jeśli pojawiają się jednak w odniesieniu do niej jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy dobrej porady co do doboru części. Dobre ceny, najlepsze zamienniki – to u nas!

 

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod numerami :

12 292-75-01

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej