Agd marki Gorenje

Przy zakupie urządzeń marki Gorenje można mieć pewność, że zakupiło się wysokiej jakości sprzęt. Wszystkie ich urządzenia, nawet części zamienne Gorenje są:

  • niezawodne,
  • przyjazne dla środowiska,
  • innowacyjne i stylowe.

Nic dziwnego, bowiem mamy do czynienia z produktami pochodzącymi od jednego z wiodących europejskich producentów sprzętu gospodarstwa domowego w Europie.

Chcesz wiedzieć dlaczego jeszcze warto kupować Gorenje? Czytaj dalej!

Jedną z wielkich zalet marki jest to, że pomimo iż jest firmą wiodącą na rynku to w żadnym momencie nie zapomina o klientach, najlepszym tego dowodem jest fakt, iż kupując ich produkty zyskuje się bezpłatną 5-letnią gwarancję na części i poprawne działanie urządzeń AGD. Tyczy się to zdecydowanej większości oferowanych przez nich produktów.

Produkty przyjazne dla środowiska i klientów
Wszystkie propozycje od Gorenje to produkty klasy A +++, A ++, A + lub A, a aż 90% elementów używanych w produkcie urządzeń tej marki nadaje się do recyklingu. Jest to bardzo ważne dla klientów świadomych ekologicznych potrzeb współczesnego świata, natomiast dla konsumentów świadomych mody warto dodać, że marka współpracuje z wieloma projektantami i na kanwie tego zostały utworzone specjalne unikalne kolekcje, w tym Ora-Ito, Karim Rashid i kolekcję retro.

Co więcej, dbają niezmiennie o najnowsze standardy zapewnienia jakości, takie jak ISO9001 i 6 sigma, aby zapewnić najwyższą jakość produktu bez względu na to czy chodzi o kuchnie mikrofalowe Gorenje czy o wszelkie inne opcje sprzętu AGD, jakie oferują. Podczas opracowywania każdego nowego produktu niezmiennie szukają najbardziej wygodnego i wydajnego rozwiązania w celu uproszczenia działania i oszczędności czasu. Najnowsze urządzenia do gotowania Gorenje oraz oszczędność czasu mogą oszczędzić do 25% kosztów energii w porównaniu do starszych urządzeń. Pralki i zmywarki do naczyń wykorzystują do 18% całej energii zużywanej w typowym domu. Najnowsze modele Gorenje wykorzystują prawie połowę energii elektrycznej i wody w porównaniu do modeli sprzed 15 lat.

 

3.2/5 - (5 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *