Części zamienne do banerCategory

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do banerCategory2

Worki do odkurzaczy i akcesoria

Worki do odkurzaczy i akcesoria

Oferujemy Państwu worki do odkurzaczy różnych marek, pasujące do wielu modeli urządzeń sprzątających. Wszystkie worki podzieliliśmy według marek, na przykład bosh, żeby łatwiej je było odnaleźć. W opisie każdego rodzaju worków electrolux znajdują się specyfikacje urządzenie, w którym należy zastosować dane worki. Dysponujemy szerokim wyborem poszczególnych marek, ale także workami uniwersalnymi, które pasują do wielu innych modeli, na przykład do odkurzaczy marki zelmer.

Oferowane przez nas worki do odkurzaczy spełniają wszelkie warunki bezpiecznego i higienicznego używania. Gdybyście mieli Państwo problem z doborem worków do swojego odkurzacza, to prosimy o kontakt z naszym konsultantem. Możecie Państwo wszelkie informacje uzyskać telefonicznie, mailowo lub na czacie dostępnym na stronie sklepu internetowego. Nasi konsultanci udzielą Państwu potrzebnych informacji i pokierują do odpowiednich kategorii w naszym sklepie internetowym tak, że zakupy przyniosą Państwu niewątpliwie dużo satysfakcji.

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :

[email protected]

oraz pod numerami telefonu:

12 292-75-01 ; 12 292-75-02 

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.