Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Przydatne w każdym domu

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju akcesoria AGD do domu. Są to nie tylko duże sprzęty i części zamienne, ale także drobne akcesoria AGD, które znacznie ułatwiają życie w każdym gospodarstwie domowym. Oferujemy Państwu najwyższą jakość w bardzo przystępnych cenach. Wszystkie nasze produktu znajdują się w odpowiednio pogrupowanych kategoriach tak, aby łatwiej było znaleźć konkretne rzeczy. Dysponujemy wszystkimi akcesoriami gospodarstwa domowego i akcesoriami do dużych i małych sprzętów AGD.

Zachęcamy również do skorzystania z kontaktu z naszymi konsultantami. Możecie Państwo wybrać najbardziej dogodną formę kontaktu z naszymi konsultantami, którzy są do Państwa dyspozycji. Można się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub za pomocą czatu dostępnego na stronie internetowej naszego sklepu. Nasi konsultanci pomogą Państwu przy wyborze poszczególnych produktów i sprawdzą, czy dane części zamienne będą pasować do konkretnego urządzenia AGD, które Państwo posiadacie.

Zapraszamy do składania zamówień, wszelkich dodatkowych informacji o ich realizacji udzielamy pod adresem e-mail :
[email protected]
i pod numerami telefonu :

 (012) 2927501 fax. (012) 2927502

 

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej