Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części do pralek i pralko-szuszarek Electrolux

Części do pralek i pralko-suszarek Electrolux

 

Popularność pralek i pralko-suszarek Electrolux sprawia, że zapotrzebowanie na zastępcze części dla takich produktów z roku na rok staje się coraz większe. Zawsze warto wybierać wyłącznie rozwiązania najwyższej jakości, najlepiej takie, które rekomenduje sam producent.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór oryginalnych części i klasowych zamienników do różnych modeli piorąco-suszących marki Electrolux (części zamienne do pralki Electrolux), w tym termostaty, silniki, paski, bębny, blokady drzwi oraz rozmaite typy akcesoriów do pralek.

 

Części do pralek Electrolux i pralko-suszarek Electrolux - gwarancja jakości produktu

 

Pralki Electrolux to sprzęt AGD często pojawiający się w wielu domach. Co zrobić, by mieć pewność, że urządzenia działają w optymalny sposób? Podczas każdej konserwacji lub naprawy warto stosować wyłącznie oryginalne części lub wysokiej jakości zamienniki.

Dzięki temu zapewnia się pełną kompatybilność wszystkich elementów sprzętu, co przekłada się na optymalizację jego pracy, funkcjonalność, dużą żywotność oraz mniejsze ryzyko usterek w przyszłości.

Na stronie internetowej Części AGD są dostępne zróżnicowane komponenty i akcesoria niezbędne do prawidłowego działania pralko-suszarki i pralki Electrolux. Zostały one podzielone na wygodne w przeglądaniu kategorie, ułatwiające nawigację w sklepie i znalezienie potrzebnych części. Można choćby odszukać:

  • bębny do pralek i części bębna,
  • blokady drzwi,
  • elektronikę pralki,
  • elementy obudowy,
  • filtry do pralki,
  • pompy,
  • silniki,
  • termostaty,

a także szeroki wybór akcesoriów do pralek Electrolux, dzięki którym każda pralka działa jeszcze skuteczniej.

 

Produkty od Części AGD - wytrzymałe i praktyczne części dla domowego AGD Electrolux (pralka Electrolux części)

Nowoczesna elektronika, wysokiej klasy podzespoły mechaniczne, a do tego różnorodne akcesoria to części zamienne do pralki Electrolux, które tylko w naszej ofercie można zamawiać w tak konkurencyjnych cenach. Doświadczona hurtownia posiada szeroki wybór podzespołów do pralek Inspire i wielu innych znanych modeli tego producenta. Oferujemy m.in. termostaty, fartuchy, bębny, elementy obudowy. Wszystkie części zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia trwałość produktów oraz pełną funkcjonalność pralki Electrolux. Stawiamy wyłącznie na podzespoły wykonane zgodnie z parametrami technicznymi urządzeń, niezawodne i gwarantujące bezproblemową pracę pralki. Hurtownia dba o przystępny poziom cen i troszczy się również o sprawność dostaw. Solidnie pakujemy zamówienia naszych Klientów, dbając o to, aby części zamienne dotarły w doskonałym stanie. Sklep z częściami AGD służy również swoim wsparciem technicznym. W razie wątpliwości, jakie części powinno się wybrać, by dany model urządzenia działał jak najlepiej, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Pytając o część i poszukując produktów do konkretnych pralek, proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej: typ, kod i numer produktu fabryczny.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej