Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do BOJLERÓW/OGRZEWACZY ARISTON

Części zamienne do BOJLERÓW/OGRZEWACZY ARISTON

Części zamienne do bojlera Ariston

Pojemnościowe ogrzewacze wody zwane potocznie bojlerami odgrywają ważną rolę w codziennym życiu wielu ich użytkowników. Umożliwiają nam zarówno kąpiel, jak i mycie brudnych naczyń w ciepłej wodzie. Jedną z najbardziej popularnych i cenionych marek produkujących te urządzenia jest firma ARISTION THERMO. Jak we wszystkich innych urządzeniach AGD zdarza się, że bojlery Ariston czasami ulegają awarii. W tym dziale znajdziesz konieczne do napraw części zamienne, jak i elementy eksploatacyjne. Ogrzewacze wody w zasadzie są bardzo prostymi w budowie urządzeniami, ale jednak czasami warto wiedzieć pewne kwestie podczas diagnostyki. Największą popularnością cieszą się modele z serii VLS znane jako VELIS, VELIS PREMIUM, VELIS PLUS, VELIS ECO. Wyposażone w moduł wykonawczy, wyświetlacza, na którym sterujemy temperaturą oraz innymi funkcjami.

Napraw swój bojler Ariston!

Częstą awarią pojawiającą się w bojlerach jest wybijanie bezpieczników. Prawdopodobną przyczyną jest przepalona grzałka. Czasami dochodzi również do niewielkich wycieków przez uszczelkę kryzy grzałki, które powodują zawilgocenie przewodów i zwarcie. Kolejnym elementem, który może ulec uszkodzeniu w bojlerze Ariston, jest termostat mechaniczny lub elektroniczny. Częstym objawem uszkodzonego termostatu jest nieświęcąca kontrolka. Oczywiście nie jest to pewnik, dlatego trzeba to dokładnie sprawdzić. Zawór bezpieczeństwa — to niezbędny element każdego ogrzewacza wody Ariston, który wyrównuje ciśnienie w zbiorniku. Kapanie z zaworu pojawia się najczęściej w momencie podgrzewania wody. Jest to zupełnie normalny objaw i te niewielkie wycieki można odprowadzić wężykiem do jakiegoś zbiornika lub odpływu w instalacji hydraulicznej.

Jakie urządzenie posiadasz?

W temacie eksploatacji urządzeń należy pamiętać o systematycznej wymianie anody magnezowej. Jest to bardzo ważne ze względu na to, że dzięki rozbijaniu kamienia wydłuża się żywotność grzałki oraz samego zbiornika. Również istotne jest to w kwestii samej gwarancji producenta, która jest przedłużana dopiero po obowiązkowej wymianie anody magnezowej. Opisane jest to dokładnie w warunkach gwarancji na odwrocie karty. Podczas zakupu urządzenia warto wiedzieć jeszcze jedną bardzo ważną rzecz. W ofercie tego producenta są również modele bezciśnieniowe. Najpopularniejszy model to ARKS. Sposób podłączenia różni się od klasycznych urządzeń ciśnieniowych. Urządzenie to podłącza się bowiem do specjalnych baterii. Poza tradycyjnymi bojlerami ze standardową konstrukcją w ofercie firmy Ariston można znaleźć również sprzęty ze sterowaniem elektronicznym. 

Dbamy, abyś nie przepłacił

Boisz się jednak, że każda z tych awarii bojlera Ariston będzie wiązać się z ogromnymi kosztami? Spokojnie! Jest prosty sposób, żeby przywrócić nasz podgrzewacz wody do pełnej sprawności i nie przepłacić. A mianowicie wybrać części zamienne z naszego sklepu! Nieważne, czy masz ogrzewacz VELIS, VELIS PLUS, a może VELIS PREMIUM. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem części Ariston, dlatego zapewniamy świetną cenę. I oczywiście dajemy gwarancję najwyższej jakości. Podzespoły z naszego sklepu stanowią najlepszy sposób, by naprawa była długotrwała i efektywna. A to za sprawą niezawodnych i bezawaryjnych części. Zdecyduj się więc na naprawę przy użyciu sprawdzonych i atrakcyjnych cenowo elementów. To najbardziej ekologiczna opcja, a do tego też najtańsza! Przekonaj się sam! Zapraszamy na udane zakupy!

Zapraszamy na zakupy!

Nasz sklep to jednak coś więcej niż sprawdzone i przystępne cenowo podzespoły do ogrzewaczy wody Ariston. Dysponujemy szeroką gamą części zamiennych do jeszcze wielu innych znanych marek. Wiemy, że w naszych domach znajdują się urządzenia różnych producentów. Dlatego tutaj spotkasz podzespoły do sprzętów Amici, SAMSUNGA, Bosha czy Electrolux. A to tylko wierzchołek naszej oferty! Przejdź na stronę główną i zobacz, jak w wielu problemach ze sprzętem małego i dużego AGD możemy Ci pomóc. Tym bardziej że nasz doświadczony zespół służy zawsze radą i pomocą. Razem zadbamy o Twoje urządzenia, a wszystkie awarie przestaną być problemem!

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej