Prawo do zwrotu

Zwrot towaru w sklepie CZESCIAGD.PL.


Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, konsument ma prawo do odstpienia od umowy bez podania przyczyny o terminie 10 dni od otrzymania towaru oraz jego zwrotu w terminie 14 dni. Stosuje się zasady wynikające z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dodatkowo przepis ten dotyczy sprzedaży konsumenckiej, tylko osobie fizycznej, użytkowanie towaru nie może być związane z jakąkolwiek działalnością gospodarczą.

Towar podlegający zwrotowi nie może być używany lub uszkodzony. Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon fiskalny.

Zamawiana  elektronika tj. moduły, sterowniki, programatory, nie podlega zwrotom. Wyżej wymienione elementy są programowane pod konkretny numer seryjny sprzętu. Są to rzeczy wykonane na zamówienie,według specyfikacji przekazanej przez konsumenta.

Klient zwracany towar wysyła tylko i wyłącznie na koszt własny, z dołączonym pisenmym oświadczeniu o odstąpieniu od umowy. Klient powinien podać również numer konta, na który sklep zwróci zapłatę. Przesłany w ten sposób towar zostanie w ciągu 3 dni sprawdzony przez sklep i jeżeli spełnia wymagania zwrot zostanie przyjęty a płatność przelana na konto wskazane przez kupującego w formularzu.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej