Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Bębny do pralek Electrolux

Wybierz producenta z listy
Bębny do pralek Electrolux

Bęben do pralki Electrolux

 

Pralki Electrolux cieszą się wielką popularnością wśród użytkowników ze względu na wysoką funkcjonalność oraz dobry współczynnik ceny do jakości. Olbrzymią zaletą jest też spora dostępność części i akcesoriów. Zawsze warto wybierać wyłącznie produkty najwyższej jakości, jak bęben pralki Electrolux, by mieć pewność, że urządzenie będzie działać optymalnie.

Duży wybór części oryginalnych i renomowanych zamienników można znaleźć na naszej stronie internetowej, gdzie oferujemy elementy do sprzętu AGD marki Electrolux, Zanussi, AEG.

 

Nowy bęben do pralki Electrolux - wymiana części w pralce

 

Bęben w pralce to jedna z trwalszych części, jednak nawet on może ulec uszkodzeniu. Do najpopularniejszych objawów, z którymi wiąże się taka usterka, zaliczają się głośna praca pralki, wibrowanie i podskakiwanie sprzętu, częste awarie amortyzatorów oraz niszczenie prania.

Jeśli doszło do uszkodzenia, zamiast inwestować w nowy produkt AGD, można zdecydować się na wymianę bębna. Najlepszą opcją jest oryginał od Electrolux lub części zamienne od renomowanych dostawców, co gwarantuje pełną kompatybilność produktu, łatwość montażu oraz trwałość elementu, wykonanego z dobrej jakości stali. Przekłada się to na funkcjonalność, wydajność działania i poprawę żywotności urządzenia.

 

Akcesoria i części zastępcze od Części AGD - najwyższa jakość oferty

 

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wachlarz części do pralek Electrolux (m.in. pralka Electrolux EWT), ale też modeli Zanussi i AEG. Posiadamy elementy oryginalne, pochodzące od producenta, ale też najwyższej klasy zamienniki, wyróżniające się optymalną trwałością i perfekcyjnym wykonaniem. Gdy wybiera się bęben do pralki, należy dokładnie zweryfikować parametry techniczne z tabliczki znamionowej, by sprawdzić, czy dana część zastępcza będzie odpowiednia dla danego urządzenia.

W razie wątpliwości i trudności ze znalezieniem odpowiednich komponentów, zachęcamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym zespołem, który przekaże wskazówki oraz pomoże znaleźć to, czego szukasz.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej