Zaufaj nam. Mamy ponad 25 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części do pralek AEG

Części do pralek AEG

Oferta naszego sklepu obejmuje także szereg części zamiennych do aeg pralki. Dzięki podzieleniu poszczególnych części na sekcje odnajdziecie Państwo w naszych sklepie części zamienne bardzo szybko i skutecznie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów z doborem części do aeg pralki, prosimy o kontakt telefoniczny lub mejlowy z naszymi konsultantami. Części zamienne zostały podzielone na między innymi takie kategorie: amortyzatory, blokady drzwi, drzwiczki, elektrozawory, hydrostaty, maskownice, grzałki, zawiasy, paski klinowe, moduły, pompy, programatory, termostaty i wiele innych.

Wszystkie części zamienne w swoich opisach zawierają modele pralek AEG, do których należy używać poszczególnych elementów. Przy ich wyborze należy kierować się wytycznymi zawartymi w karcie gwarancyjnej pralki lub tabliczce znamionowej umieszczonej od frontu wziernika lub na plecach pralki pod blatem. Szczególnie ważny jest tutaj numer produkcyjne PNC, który w pralkach AEG składa się z dziewięciu cyfr.

 

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej