Części zamienne do banerCategory

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do banerCategory2

Oringi do karchera

Przykro nam ale nic nie znaleźliśmy

Oto możliwe przyczyny braku żądanych wyników:
  • nie ma takie części w naszej bazie danych,
  • jest jakaś literówka w wyszukiwanej frazie: "",
  • fraza jest za krótka (musi mieć min. 3 znaki),
  • a może zawiera zbyt dużo słów ? skróć je i uprość.
  • możesz też sprawdzić jeszcze raz w wyszukiwarce poniżej

Możesz też skorzystać z zawansowanej wyszukiwarki poniżej. WPISZ CZEGO SZUKASZ

Jeśli wszystkie metody zawiodły, napisz do nas lub zadzwoń. POMOŻEMY!

Oringi do karchera

Oringi do Karchera

 

Wysokiej jakości akcesoria i części zastępcze wspomagają działanie praktycznych urządzeń, zwiększają ich funkcjonalność oraz poprawiają żywotność sprzętów. Warto zatem zaopatrzyć się w przydatne, oryginalne elementy zastępcze do myjki Karcher HD, HDS, takie jak oringi i uszczelki.

W naszej ofercie można znaleźć trwały Karcher oring (w zestawach), przydatny we wszystkich urządzeniach wysokociśnieniowych, służących do prac porządkowych w ogrodzie i przed domem. Dzięki niemu każdy sprzęt czyszczący wysokociśnieniowy działa jeszcze skuteczniej.

 

Oring Karcher (zastosowanie oringów) - do czego jest potrzebny?

 

Produkty typu oring to niezbędne wyposażenie i części zastępcze, które warto zawsze mieć w domu lub ogrodzie, jeśli wykorzystuje się niezastąpione myjki ciśnieniowe Karcher HD, HDS.

Oringi to bowiem praktyczne uszczelniacze, które zapewniają pełną szczelność wszystkich połączeń (zwłaszcza w przypadku lanc i węży) między urządzeniem a rozmaitymi akcesoriami, również dostępnymi w naszej ofercie. Dzięki postawieniu na najwyższej jakości dodatkowe elementy myjka jest w pełni funkcjonalna oraz dłużej działa z pełną wydajnością, bez przecieków i nieszczelności, które mogłyby doprowadzić do uszkodzenia myjki.

 

Oringi do Karchera - czym się wyróżniają?

 

Jeśli wykorzystuje się w swoim ogrodzie lub domu myjki Karcher HDS, HD, warto wyposażyć się w produkt oryginalny, dedykowany do urządzeń z tych serii. Dlaczego? Oring (uszczelka) pochodzący ze sprawdzonego, autoryzowanego źródła, został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego. Jest w pełni dopasowany do łączeń między myjką a akcesoriami (podłączenie lancy, węża etc.). Ułatwia to montaż oraz zwiększa szczelność całej instalacji, co przekłada się oczywiście na większą żywotność urządzenia. Oryginalne części zastępcze to kompatybilność do każdego modelu marki Karcher, komfort i większe bezpieczeństwo użytkowania.

Z tego względu każdy zestaw naprawczy do myjek Karcher HDS powinien zawierać przynajmniej jeden komplet oringów i uszczelek, dostępnych w naszym sklepie internetowym.

 

Oringi do myjki Karcher HD, HDS - najwyższej jakości części zastępcze do produktów Karcher

 

Wykorzystanie myjek ciśnieniowych w domu i ogrodzie staje się coraz popularniejsze. Warto zatem zaopatrzyć się również w szereg produktów dodatkowych, części i akcesoriów, takich jak choćby uszczelki i oringi, by zapewnić sobie wygodę użytkowania oraz najwyższą funkcjonalność każdego urządzenia.

Zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty, a w razie pytań do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy znaleźć najlepsze części zamienne do produktów Karcher.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.