Electrolux

W ofercie naszego sklepu bez problemu odnajdziecie Państwo zamienne części agd do Electrolux. Oferujemy Państwu najwyższą jakość w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie zamienne części agd do Electrolux zostały pogrupowane tak, by ich odszukanie nie stanowiło problemu. Przed zakupem części zamiennych należy zwrócić uwagę na dane zawarte w karcie gwarancyjnej urządzenia lub na jego tabliczce znamionowej. Tymi specyfikacjami należy kierować się przy wyborze odpowiednich zamienników. Wszystkie opisy oferowanych przez nas części zamiennych zawierają nazwy modeli i numery seryjne urządzeń, w których należy zastosować daną część.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z prawidłowym doborem części, pytania o dostępność produktów czy realizację zamówienia, to zachęcamy do mailowego lub telefonicznego kontaktu z naszymi konsultantami. Porady możecie także uzyskać Państwo za pomocą czatu dostępnego na naszej stronie internetowej, nasi konsultanci są otwarci na kontakt z klientami i chętnie udzielą Państwu pomocy.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

czytaj dalej