Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  
części zamienne do agd

Spray do czyszczenia piekarników (C00082045)

Krótki opis
HIGIENE E LIMPEZA   DUM0124009 HIGIENE Y CUIDADOS   DUM0124008 HYGIENE AND CARE   DUM0124006 HYGIENE ET ENTRETIEN   DUM0124007 IGIENE E CURA   DUM0124001

Producent: Ariston / Indesit

Kod produktu:IN/C00082045,482000032838

HIGIENE E LIMPEZA   DUM0124009
HIGIENE Y CUIDADOS   DUM0124008
HYGIENE AND CARE   DUM0124006
HYGIENE ET ENTRETIEN   DUM0124007
IGIENE E CURA   DUM0124001
Opinie Spray do czyszczenia piekarników (C00082045)
aktualnie brak opini o produkcie

Pytania i odpowiedzi
Brak zapisanych pytań do produktu.