Części zamienne do banerCategory

Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniej części skontaktuj się z nami

Części zamienne do banerCategory2

Dysze do myjki do okien karcher

Przykro nam ale nic nie znaleźliśmy

Oto możliwe przyczyny braku żądanych wyników:
  • nie ma takie części w naszej bazie danych,
  • jest jakaś literówka w wyszukiwanej frazie: "",
  • fraza jest za krótka (musi mieć min. 3 znaki),
  • a może zawiera zbyt dużo słów ? skróć je i uprość.
  • możesz też sprawdzić jeszcze raz w wyszukiwarce poniżej

Możesz też skorzystać z zawansowanej wyszukiwarki poniżej. WPISZ CZEGO SZUKASZ

Jeśli wszystkie metody zawiodły, napisz do nas lub zadzwoń. POMOŻEMY!

Dysze do myjki do okien karcher

Dysze do myjki do okien Karcher

 

Myjki wysokociśnieniowe do okien marki Karcher to niezmiernie przydatne produkty, które trafiają do coraz większej liczby domów. Tego typu rozwiązania ułatwiają bowiem sprzątanie, oszczędzając czas i energię potrzebne do uzyskania krystalicznie czystych okien.

Dla optymalnego efektu trzeba jednak zaopatrzyć się nie tylko w myjkę, ale też odpowiednie dysze, jak choćby te dostępne na naszej stronie internetowej.

 

Oryginalna dysza do okien Karcher HDS - czym się wyróżnia?

 

Urządzenia parowe Karcher są niezmiernie wszechstronne i dokładnie czyszczą różne szklane powierzchnie - bez smug i zabrudzeń. Można je wykorzystać do szybkiego mycia okien (dysza do okien) lub usuwania zabrudzeń na szybach i lustrach w innych częściach domu (np. kabiny prysznicowej w łazience).

Najlepsze rezultaty otrzymuje się przy połączeniu myjki Karcher i oryginalnych części, jak właśnie dysze Karcher, co daje największą żywotność i skuteczność rozwiązania, dzięki optymalnej kompatybilności wszystkich elementów. Zamienniki są wykonane z trwałych materiałów oraz perfekcyjnie pasują do myjek Karcher, dzięki czemu można je szybko i sprawnie wymienić, bez konieczności angażowania skomplikowanych narzędzi.

 

Jakie dysze wybrać do domu  - akcesoria od Części AGD

 

Karcher parownica parowa do okien dokładnie czyści szkło, nie pozostawiając smug. Jest to możliwe dzięki użyciu odpowiedniej dyszy spryskującej, która umożliwia wyrzucenie wody pod wysokim ciśnieniem z lancy.

W naszej ofercie posiadamy różne części do myjek Karcher. Można wybierać spośród takich komponentów, jak:

  • pojedyncza dysza do czyszczenia okien,
  • dysza przełączana,
  • dysza ze strumieniem rotacyjnym.

Odpowiednio dobrana Karcher końcówka do okien zwiększa swobodę i bezpieczeństwo podczas pracy przy czyszczeniu rozmaitych szklanych powierzchni.

 

Wygodne rozwiązania najwyższej jakości od Karcher - Części AGD

 

Do sprzątanie przy użyciu parownicy potrzebne są zróżnicowane akcesoria. Można je znaleźć w ramach naszego sklepu internetowego z oryginalnymi częściami najwyższej jakości.

Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jak poprawić działanie Twojej myjki wysokociśnieniowej Karcher. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości oczywiście służymy pomocą.

Pytając o część proszę podać dane z tabliczki znamionowej lub karty gwarancyjnej : typ,kod i numer fabryczny.

ZAMKNIJ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.